Servohydraulické zkušební stroje série 8870

8872 únavový testovací systém je ideální pro únavové a statické testování biomedicínských, pokročilých materiálů a vyrobených komponent. Servohydraulický pohon je vhodně umístěn v hlavici pro snadnou montáž na stůl. Základna T-slotu usnadňuje upevnění ortopedických vzorků, automobilových komponent a výrobních sestav. K testování biomedicínských vzorků ponořených do solné lázně je nezbytná nastavitelná křížová hlava, snímač zatížení namontovaný na ovladači a korozivzdorná základna T-drážky s jedinečným odtokovým kanálem.

V kombinaci s pokročilými funkcemi digitálního ovladače 8800 a patentovaným přístrojem Dynacell ™ od společnosti Instron jsou tyto stolní modelové systémy dostatečně kompaktní a flexibilní, aby byly umístěny kdekoli ve vaší laboratoři, což šetří cenný prostor.

Software konzoly poskytuje plnou kontrolu systému z PC: včetně generování průběhu, kalibrace, nastavení limitu a monitorování stavu. Přidejte software pro načítání bloků WaveMatrix ™ pro jednoduché a pokročilé cyklické testy materiálů nebo součástí, nebo přidejte software Bluehill® pro statické testy.

Funkce
Kapacita axiální síly až ± 25 kN (5620 lbf)
Patentovaná snímací buňka Dynacell s kompenzací setrvačných zatížení způsobených těžkými úchopy a upínacími prostředky
Standardní nebo extra výškové rámy
Široká nabídka úchopů, příslušenství a příslušenství

Novinky ze společnosti

14.06.2018

Bluehill Universal a nový Panel operátora

Bluehill Universal a nový Panel operátora

více

03.08.2016

Videoprůtahoměr AVE2/SVE2

Nejnovější generace videoprůtahoměru AVE2/SVE2 Vám přináší navýšení pracovního výkonu, přesnosti... více