Servis

Poskytování kvalitních servisních služeb je naší hlavní doménou po celou dobu působení firmy IGITUR v oboru materiálového testování. Máte-li požadavek ohledně servisních služeb určitě se na nás obraťte pomocí poptávkového formuláře.

Námi poskytovaný servis zahrnuje především:

Instalace zařízení

Při koupi zařízení je pro nás samozřejmostí i samotná instalace a uvedení do provozu včetně odzkoušení funkčnosti. Následuje zaškolení obsluhy zařízení našimi techniky. 

Záruční a pozáruční servis 

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis včetně dodávky náhradních dílů. 

Pravidelné preventivní prohlídky

Pravidelná údržba zařízení vede k jeho bezproblémovému chodu a bezpečnému užívání. Zařízení zkontrolujeme, provedeme potřebné úkony a sepíšeme servisní záznam a stavu.

Kalibrace

Naše společnost zajišťuje kalibrace veškerých zařízení ve spolupráci s našimi partnery. 

Školení 

Nová obsluha zařízení nebo nový požadavek na testování a nevíte si s tím úplně rady? Nevadí. My rádi přijedeme, vysvětlíme, a zaškolíme. 

Opravy

Provádíme opravy jak na místě u našeho zákazníka případně opravy jsme schopni zrealizovat v místě naší provozovny. 

Stěhování

Hodláte stěhovat zařízení do jiných prostor nebo ho úplně přemisťovat někam jinam? I s tímto Vám rádi pomůžeme a dohlídneme na hladký průběh včetně následného spuštění zařízení, odzkoušení funkčnosti a zaškolení obsluhy. 

Technická podpora

Máte odborný dotaz ohledně zařízení, testu, metody a nevíte na koho se obrátit? Na nás určitě můžete. Poskytneme Vám technickou podporu ve formě telefonu, emailu, vzdáleného připojení. 

 

Novinky ze společnosti