Motorizovaná vrubovačka ocelových vzorků s nastavitelnou rychlostí

Řízení s proměnlivou rychlostí umožňuje nastavení řezné rychlosti protahovacího protahovacího nástroje, takže lze protáhnout i obtížnější materiály a prodloužit životnost protahovacího nástroje mezi ostřením.
 
 
 Drážky lze řezat na uhlíkové oceli, legovaných ocelích, nerezových ocelích, neželezných a plastových materiálech. Pohon s proměnlivou rychlostí a naše tvrdé břity umožňují řezat širší škálu materiálů, včetně nerezové oceli nebo obtížněji obráběných legovaných ocelí.

 

Konstrukce stroje:

Stroj je snadno ovladatelný a robustní konstrukce, s velkými odnímatelnými panely, které poskytují přístup pro běžnou údržbu. Konstrukce stroje poskytuje pohodlnou pracovní výšku.
 
Řezání je dosaženo natažením speciálně navrženého vícezubého protahování přes vzorek. Protahovač se vtáhne do stroje přesnými dvojitými olověnými šrouby přes ozubený mechanismus, aby se zajistilo protažení řezů kolmo na svorku vzorku, na konci zdvihu jsou namontovány koncové spínače.
 
Olověné šrouby jsou spojeny s cestovní maticí, aby se zajistily minimální provozní vůle, zatímco pružinové bezpečnostní kryty zajistí, že třísky a úlomky nemohou vstoupit do vodicích šroubů a matic.


Novinky ze společnosti