Padostroje

Drop - Impact system je vyvinut tak, aby poskytovala rychlejší výsledky, méně chyb a nižší náklady na školení pro zákazníky, kteří jsou pod tlakem, aby dodávali vyspělejší materiály vyšší kvality pro silnější, ale lehčí výrobky.

Toho je dosaženo zjednodušením pracovních postupů, poskytováním před konfigurovaných a vyzvaných testů, zefektivněním dat a jejich exportem pro analýzu, přičemž poskytuje pokročilé možnosti s vysokorychlostním videem a dalšími.


Všechny tyto vlastnosti tvoří řadu Drop - Impact system

 

Plně uzavřeno - Integrované bezpečnostní obvody

Vaše výsledky jsou vždy uloženy - Nikdy neztrácejte výsledky, i když během testu dojde ke ztrátě napájení nebo pokud operátor dokončí neplánované vypnutí.

Zvýšené zabezpečení - Bezpečnost softwaru umožňuje správci laboratoře konfigurovat oprávnění v softwaru, poskytovat různá oprávnění různým uživatelům a omezovat přístup tam, kde je to potřeba.

Vestavěná bezpečnostní upozornění - Systém je plně uzavřený systém, který vyhovuje předpisům CE. Jako další bezpečnostní opatření poskytuje systém jasné vizuální informace o stavu přístroje, takže uživatelé vždy vědí, kdy probíhá test.


Novinky ze společnosti