Axiální extenzometr - Model 3542L

Extenzometry s délkou měřidla 100 mm nebo větší pro zkoušky tahem a tlakem. Tyto jednotky jsou určeny pro aplikace s velkou délkou, kde jsou vyžadována měření na nízké úrovni deformace, jako je offsetová výtěžnost.

Díky dvojitému ohybovému designu je model 3542L velmi odolný a necitlivý na vibrace. Tyto extenzometry jsou určeny pro testování široké škály materiálů včetně kovů, plastů, kompozitů a keramiky. Epsilon Model 3542L se doporučuje pro aplikace vyžadující dlouhé měřicí délky a větší rozsahy měření.

Model 3542L je standardně dodáván se sadou pro rychlé upevnění Epsilon, která usnadňuje montáž extenzometru na zkušební vzorek. Rychloupínací sadu lze sejmout, což umožňuje montáž extenzometru pomocí pružin nebo gumových pásků.

Extenzometry modelu 3542L jsou tenzometrická zařízení, díky čemuž jsou kompatibilní s jakoukoli elektronikou navrženou pro tenzometrické snímače. Nejčastěji se připojují k řídicí jednotce testovacího stroje s elektronikou pro napěťový kanál a Epsilon vybaví extenzometr kompatibilním konektorem, který se zapojuje přímo do řídicí jednotky. Pro systémy postrádající požadovanou elektroniku může Epsilon poskytnout řadu řešení pro úpravu signálu, která umožňují připojení k systémům sběru dat nebo jinému zařízení.

Pro délky měřidla menší než 100 mm, viz model 3542.


Novinky ze společnosti