Univerzální elektromechanické zkušební stroje

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Stroje série 05900 jsou navrhovány a vyráběny pro splnění i nejnáročnějších testovacích podmínek, pro získání velmi přesných a opakovatelných výsledků.

nezávazně poptat

Stroje série jsou navrhovány a vyráběny pro splnění i nejnáročnějších testovacích podmínek, pro získání velmi přesných a opakovatelných výsledků v silových kapacitách 100 až 600kN.

Díky rozšířené kalibraci již od 1/1000% v třídě přesnosti 0,5, jež Vám nabídne možnost testovat obrovské rozsahy jediným siloměrem, tak i díky své vzorkovací frekvenci dat pro PC až 2500Hz zaujímají tyto stroje přední příčku ve vybavení testovacích laboratoří a výzkumných center.

Stroj je samozřejmě možné pro splnění všech norem ASTM, ISO, DIN, TAPPI, GB, JIS, ANSI, NAS a dalších, řídit i externím libovolným vstupem v uzavřené servosmyčce.

Při použití Align přípravku, je možné stroje akreditovat pro testování dle norem NADCAP.

Stroj je standartně ovládán z aplikačního softwaru, pro usnadnění práce obsluhy je pak stoj vybaven interaktivním panelem s LED displayem, jenž Vám nabídne všechny potřebné základní údaje dle Vašeho nastavení.

K stroji je možné pomocí rozšiřující stanice připojit až 10 externích snímačů, z nichž každý je možné užít jako řídící, dále pak je možné připojit digitální vstup a výstup pro možnost synchronního ovládání dalších externích zařízení. 

 

 

Stroje série 05980

- dvousloupové provedení, k ustavení na zem, s možností testování rychlostí až 1016mm/min v závislosti na modelu

- stroje se zaměřením na precizní chod a vysokou tuhost rámu pro minimalizaci vstupní chyby

- možnost extra dlouhého či extra širokého provedení, dle potřeb Vašich testů

- Rámy kapacit 100kN, 150kN, 250kN, 400kN a 600kN

aa

aa


Novinky ze společnosti