Software impact test

Software Impact je postaven od základu pro dotykovou interakci. Panel Operator Dashboard je vybaven velkými dotykovými body, které usnadňují a zjemňují uživatelské prostředí. Snadno pochopitelné ikony a pracovní postupy usnadňují školení nových nebo zkušených uživatelů, zjednodušují školení obsluhy a umožňují zahájit testování ještě rychleji než kdykoli předtím.

 

Inteligentní výchozí nastavení
Software poskytuje sadu předdefinovaných výchozích nastavení, která pokrývají nejčastější scénáře testování nárazů.
Flexibilní analýza dat
Uživatelé mohou definovat jedinečný tok dat a postupy zajišťující flexibilitu zpracování dat. Software hlásí anomálie a nekonzistentní výsledky, pokud jsou mimo nastavené parametry.


Promptní test
Díky vyzkoušeným testům a dotykovému panelu nastavení procedur vyžaduje jen několik kliknutí. Uživatelé mohou být vedeni celým procesem testování pomocí podrobných pokynů, které zajistí, že jejich testy zůstanou opakovatelné, jednoduché a bez chyb. Výzvy lze přizpůsobit pomocí vlastních textových zpráv.


Rychlejší testování
Zvýšení produktivity o 20% lze dosáhnout díky kombinaci nového řídicího panelu se systémem sběru dat, který poskytuje rychlejší sběr dat a výsledky.


Sdílení výsledků / správa dat
S novým systémem správy souborů můžete snadno sdílet zkušební metody a výsledky ve vaší společnosti nebo přímo svým zákazníkům.


Novinky ze společnosti